ikona boczna Konfigurator ikona boczna Konfigurator ikona boczna Wsparcie ikona boczna Wsparcie ikona boczna Zapytaj ikona boczna Zapytaj

Konfiguracja klawiatur foliowych i czołówek foliowych Satori

KONFIGURATOR

Możesz dowolnie konfigurować klawiatury foliowe i czołówki foliowe korzystając ze wszystkich dostępnych opcji.

Pamiętaj, że realizacja zamówień opiera się wyłącznie według Twoich oczekiwań.

Jeśli masz wątpliwości, czekamy na Twój telefon.
Tel: 42 6348541 lub biuro@satori.pl

WSPARCIE

Rozumiemy sytuacje awaryjne. Dlatego zawsze utrzymujemy dla Ciebie bufor bezpieczeństwa w postaci gotowych produktów. W 24 godziny uzupełnimy Twój magazyn.

serwis informacyjny Satori

ZAPYTAJ

Prześlij nam teraz plik graficzny swojego projektu. W ciągu 1 godziny otrzymasz wiadomość zwrotną z najniższą ceną i elastycznym terminem realizacji.

Wyślij zapytanie

KLIENCI O NAS

Lubimy, gdy nas chwalą

Zobacz opinie klientów

Od ponad 24 lat dostarczamy klawiatury foliowe i czołówki foliowe małym i dużym firmom, Spółkom Akcyjnym, Korporacjom i Światowym Liderom technologicznym.

Zapytaliśmy kilka z nich jak oceniają współpracę z nami.

logo
logo

„Współpracę z firmą SATORI charakteryzuje wysoki poziom kompetencji, wsparcia i serwisu.

Dostawca ten realizuje terminowo umowy, dostarczając produkt wysokiej jakości, który służy latami.

Polecamy nawiązanie kontaktu z działem realizacji, który sprawnie i szybko pomoże Państwu w opracowaniu i realizacji wyrobu zgodnego z oczekiwaniami. Firma SATORI to rzetelny dostawca, którego z pewnością można polecić.”

Dawid Kaczor

www.tmtechnologie.pl    

logo
logo

Bardzo duża kultura osobista właścicieli, doskonała znajomość tematu. Składanie zamówień bardzo proste, wystarczy opisać ustnie co potrzebujemy i zawsze z Satori rozumiemy się bez słów, wszystko jest zawsze idealne. Stosunek jakości do ceny według nas jest najlepszy w branży. Jakość towarów zawsze na 10+. Zamówienia terminowo dostarczane. W nagłej potrzebie wykonali nam czołówki ekspresowo bez dodatkowych kosztów. Kontakty zawsze w miłej, sympatycznej atmosferze. Zamawiamy systematycznie już od kilku lat i szczerze polecamy.”

​Marek Bednarski

​www.emitronic.pl

logo
logo

“Firma SATORI jest dla nas świetnym i solidnym partnerem biznesowym. Szybko i terminowo realizują nasze zlecenia. Zawsze otrzymujemy materiały w dobrej cenie i co najważniejsze doskonałej jakości. Projekty graficzne i wydruki wykonali z uwzględnieniem naszych wszelkich wymagań.

SATORI zdecydowanie wyróżnia się na tle innych firm profesjonalnym podejściem, uczciwym i godnym polecenia.”

Stanisław Marczuk

www.sitaniec.pl

logo
logo

“Z pełną odpowiedzialnością rekomenduję firmę Satori jako rzetelnego i profesjonalnego partnera.

Od momentu nawiązania współpracy w 2004 roku zlecenia realizowane były sprawnie i solidnie. Klawiatury membranowe firmy Satori, które stanowią integralny element naszych produktów charakteryzuje wysoka trwałość oraz atrakcyjna cena. W sytuacjach nagłych i wymagających nieszablonowego podejścia, zespół firmy Satori zawsze wykazywał pełne zaangażowanie oraz chęć pomocy a zamówienia niejednokrotnie realizowane były w ekspresowym tempie.

Przebiegające w wyjątkowo miłej atmosferze kontakty z firmą Satori sprawiają, że klient zawsze czuje się postawiony na pierwszym miejscu.

Oprócz wysokiej jakości klawiatur membranowych, które od ponad piętnastu lat dostarcza nam firma Satori, niejednokrotnie pomogli nam wykonując usługi specjalne niebędące w ich katalogu produktów

Indywidualne podejście oraz zorientowanie na klienta sprawia, że bycie partnerem firmy Satori to prawdziwa przyjemność i poczucie bezpieczeństwa.”

Piotr Daniel Janukiewicz

www.ide-se.com

logo

“Firma LUXEN produkuje urządzenia laboratoryjne wykorzystując klawiatury firmy SATORI.

Jako producent urządzeń laboratoryjnych oczekujemy, że podzespoły wykorzystywane do budowy urządzeń będą na najwyższym poziomie, a klawiatury firmy SATORI spełniają te wymagania są niezawodne i estetyczne.

Firma Satori poza wysokim poziomem produktów, również obsługuje klienta na najwyższym poziomie. Ogromna kultura, szybkość działania i fachowy zespół techniczny sprawia, że współpraca z taką firmą to wielka przyjemność.

Z ogromną przyjemnością polecamy produkty firmy SATORI szczególnie tym, którzy cenią sobie produkty najwyższej jakości.”

Mariusz Małecki

www.luxen.pl

--

“Rirma Tylon Sp. z o.o. wskazuje firmę SATORI jako godnego polecenia partnera biznesowego.

Zakres współpracy zawierał

– produkcja klawiatur foliowych.

SATORI z pewnością należy do firm, które proponują wysoką jakość towaru. Szukając na rynku najlepszych produktów, warto nawiązać kontakt z tym producentem. Tym, dla których ważna jest cena produktów, proponuję szczególnie tego sprzedawcę. Firma sprzedaje dobre towary po konkurencyjnych stawkach.

Trudno nie zauważyć, że towary znajdujące się w ofercie są wyjątkowo funkcjonalne. Cenne jest, że przedsiębiorstwo gwarantuje produkty dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Bezproblemowa współpraca przebiegająca w bardzo miłej atmosferze.”

TYLON Sp. z o.o.

Bezpłatną wycenę otrzymasz
już w ciągu 1 h

Satysfakcja gwarantowana – każdy projekt traktujemy z najwyższym szacunkiem, uwzględniając wszystkie wymagania klientów.

Poznaj cenę i termin realizacji

  Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oraz ustawie z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

  Administrator danych osobowych. Szczegółowe informacje kontaktowe 

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka SATORI s.c., z siedzibą w Łodzi ul.Jerzego Bajana 9 .

  W sprawach dotyczących danych osobowych można się z nami kontaktować za pomocą poczty tradycyjnej pod w/w  adresem  lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem:  satori@satori.pl

  Podstawa prawna i cel przetwarzania.

  Państwa dane osobowe tj. imię i nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail oraz numer telefonu zbierane są za pośrednictwem wypełnionych przez Państwa formularzy dostępnych w witrynie internetowej: https://www.satori.pl i są przetwarzane przez SATORI s.c w oparciu o udzieloną przez Państwa zgodę na wykorzystanie Państwa danych osobowych do kontaktu w sprawie, w której Państwo zwróciliście się do nas za pomocą w/w formularzy elektronicznych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Podane przez Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie, które Państwo zadaliście nam w treści formularza na naszej stronie internetowej. Podanie danych przez Państwa jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania odpowiedzi na zapytanie i ewentualnej dalszej korespondencji.

  Przekazywanie danych osobowych innym podmiotom

  SATORI s.c. może powierzyć przetwarzanie Państwa danych osobowych podmiotowi trzeciemu, w drodze umowy zawartej na piśmie, w celu realizacji usług świadczonych na rzecz SATORI s.c. współpracującym z nami agencjom PR i reklamowym oraz innym podwykonawcom.

  Państwa dane osobowe  nie są przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) lub organizacjach międzynarodowych.

  Jakie prawa przysługują Państwu w związku z powierzeniem nam danych osobowych  

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SATORI s.c wyłącznie podczas przedstawiania odpowiedzi na Państwa zapytanie zgłoszone za pomocą formularza internetowego.

  W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do żądania od SATORI s.c. dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia z naszych baz danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz ich przenoszenia. Z powyższych uprawnień możecie Państwo skorzystać poprzez:

  kontakt e-mailowy pod adresem:  satori@satori.pl