ikona boczna Konfigurator ikona boczna Konfigurator ikona boczna Wsparcie ikona boczna Wsparcie ikona boczna Zapytaj ikona boczna Zapytaj

Konfiguracja klawiatur foliowych i czołówek foliowych Satori

KONFIGURATOR

Możesz dowolnie konfigurować klawiatury foliowe i czołówki foliowe korzystając ze wszystkich dostępnych opcji.

Pamiętaj, że realizacja zamówień opiera się wyłącznie według Twoich oczekiwań.

Jeśli masz wątpliwości, czekamy na Twój telefon.
Tel: 42 6348541 lub biuro@satori.pl

WSPARCIE

Rozumiemy sytuacje awaryjne. Dlatego zawsze utrzymujemy dla Ciebie bufor bezpieczeństwa w postaci gotowych produktów. W 24 godziny uzupełnimy Twój magazyn.

serwis informacyjny Satori

ZAPYTAJ

Prześlij nam teraz plik graficzny swojego projektu. W ciągu 1 godziny otrzymasz wiadomość zwrotną z najniższą ceną i elastycznym terminem realizacji.

Wyślij zapytanie

KLAWIATURY FOLIOWE

Klawiatura foliowa to finalny produkt połączenia kilku warstw folii poliestrowych z elementami stykowymi. Standardowo do produkcji klawiatur foliowych stosowane są cztery poziomy o zróżnicowanym charakterze.

Pierwszy poziom klawiatur foliowych to wysoko odporna folia z dowolną grafiką pozwalająca klientowi osiągnąć atrakcyjny wygląd urządzeń elektronicznych. Dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii i metody druku cyfrowego nadruk może być bardzo mocno rozbudowany. Brak ograniczeń w zakresie tonacji barw, przejść tonalnych, oryginalnych wzorów czy np.efektów 3D. Tutaj najważniejszą rolę odgrywa przycisk foliowy, który pozwala na dowolne sterowanie urządzeniem.

satori klawiatury foliowe

Ponadto technologia pozwala wykonać ten element w dowolnym kształcie i rozmiarze – atrakcyjności elewacji dodaje również możliwość ich uwypuklenia bez ingerencji w strukturę folii. W tej warstwie możemy przewidzieć, według potrzeb klientów okna pod wyświetlacz LED, LCD w dowolnym kolorze lub punkty na diody SMD.

Kolejny poziom klawiatur foliowych to warstwa folii z nadrukowanym obwodem elektrycznym. . Poziom ten możemy nazwać sercem klawiatury. Z tego względu materiały użyte do jego wykonania są najlepszej światowej produkcji. Pozwalają także na korzystanie z urządzeń nawet w stosunkowo nietypowych warunkach.

satori klawiatury foliowe

Konstrukcja pozwala na rozbudowanie tego poziomu poprzez wmontowanie złoconych lub niklowanych membran dających efekt wyczuwalnego skoku klawisza.

Dodatkowym elementem jaki możemy umieścić na obwodzie drukowanym są diody SMD w podstawowych kolorach.

Wszystkie poziomy klawiatury są ze sobą hermetycznie zespolone. Zasada działania jest więc bardzo prosta, bo polega na mechanicznym zestyku klawisza z naniesionym układem elektrycznym.Powoduje to zwarcie, którego efektem jest reakcja urządzenia.
Całość daje nam odporny na większość czynników, łatwy w eksploatacji element sterujący, który zyskał zastosowanie w dużej ilości urządzeń elektronicznych. Satori – producent paneli sterujących oferuje najwyższej jakości produkty w atrakcyjnej cenie.

satori klawiatury foliowe

Pomagamy świetnym firmom

tworzyć doskonałe urządzenia.

Od pierwszej wizji klawiatury do całkowitego zamknięcia projektu.

1

USTALAMY

Dobre klawiatury powstają z dobrego zrozumienia. Zbieramy niezbędne informacje i ustalamy wszelkie detale.Pierwsze efekty pokażemy szybciej niż Ci się wydaje.

2

PROJEKTUJEMY

Zmiany, sugestie, nowe pomysły? Tu wszystko jest jeszcze możliwe. Nie poddamy się póki nie stworzymy projektu, który zadowoli cię w 100%.

3

REALIZUJEMY

Rozpoczynamy produkcję klawiatur foliowych. Chwila kiedy będziesz dumny - już za kilka dni.

Podgląd Możliwości

Indywidualna Personalizacja Produktu

KF klawiatura foliowa

drukuj od 1 szt.
<span>KF</span> klawiatura foliowa
<span>KF</span> klawiatura foliowa

KM klawiatura membranowa

drukuj od 1 szt.
<span>KM</span> klawiatura membranowa
<span>KM</span> klawiatura membranowa

KM+LED klawiatura membranowa + LED

drukuj od 1 szt.
<span>KM+LED </span> klawiatura membranowa + LED
<span>KM+LED </span> klawiatura membranowa + LED
jakość

Na każdy projekt dajemy pełną gwarancję satysfakcji.

Zobacz, jak się z tego wywiązujemy

Zobacz nasze referencje

Ile to kosztuje?

Całą produkcję klawiatur foliowych zamykamy w rozsądnych kosztach.

Każdy projekt wyceniamy indywidualnie, ale z całą pewnością elastycznie i przyjaźnie.

Za usługę zapłacisz w chwili, gdy będziesz
całkowicie zadowolony z efektów naszej pracy.

Poznaj cenę i termin realizacji

  Dane osobowe przetwarzamy zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oraz ustawie z 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 poz. 1000).

  Administrator danych osobowych. Szczegółowe informacje kontaktowe 

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka SATORI s.c., z siedzibą w Łodzi ul.Jerzego Bajana 9 .

  W sprawach dotyczących danych osobowych można się z nami kontaktować za pomocą poczty tradycyjnej pod w/w  adresem  lub za pomocą poczty elektronicznej pod adresem:  satori@satori.pl

  Podstawa prawna i cel przetwarzania.

  Państwa dane osobowe tj. imię i nazwisko, nazwa firmy, adres e-mail oraz numer telefonu zbierane są za pośrednictwem wypełnionych przez Państwa formularzy dostępnych w witrynie internetowej: https://www.satori.pl i są przetwarzane przez SATORI s.c w oparciu o udzieloną przez Państwa zgodę na wykorzystanie Państwa danych osobowych do kontaktu w sprawie, w której Państwo zwróciliście się do nas za pomocą w/w formularzy elektronicznych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Podane przez Państwa dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie, które Państwo zadaliście nam w treści formularza na naszej stronie internetowej. Podanie danych przez Państwa jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania odpowiedzi na zapytanie i ewentualnej dalszej korespondencji.

  Przekazywanie danych osobowych innym podmiotom

  SATORI s.c. może powierzyć przetwarzanie Państwa danych osobowych podmiotowi trzeciemu, w drodze umowy zawartej na piśmie, w celu realizacji usług świadczonych na rzecz SATORI s.c. współpracującym z nami agencjom PR i reklamowym oraz innym podwykonawcom.

  Państwa dane osobowe  nie są przekazywane do odbiorców w państwach trzecich, tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG) lub organizacjach międzynarodowych.

  Jakie prawa przysługują Państwu w związku z powierzeniem nam danych osobowych  

  Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez SATORI s.c wyłącznie podczas przedstawiania odpowiedzi na Państwa zapytanie zgłoszone za pomocą formularza internetowego.

  W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do żądania od SATORI s.c. dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia z naszych baz danych, żądania ograniczenia ich przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz ich przenoszenia. Z powyższych uprawnień możecie Państwo skorzystać poprzez:

  kontakt e-mailowy pod adresem:  satori@satori.pl